Miss Aerobik Dance&Sport 2010

3.4.10 Patnáctý ročník soutěže o nejkrásnější dívku se sportovním talentem Miss Aerobik Dance&Sport 2010 začne v sobotu 24.dubna  ve zlínské Sportovní hale Zelené.

Na jaro je naplánováno celkem sedm zastávek regionálních kol Miss Aerobik Tour 2010 – ve Zlíně, Plzni, Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, a Liberci a dva castingy Dance & Sport v Praze a v Brně. Ze všech těchto kol vyjdou následně semifinalistky letošního ročníku soutěže.

Program ve Zlíně začne úderem 15. hodiny a na své si přijdou nejen příznivci aerobiku a sportu, ale každý, kdo se chce podívat nebo podpořit své favority. Dnem provede moderátor Evropy 2 Ondra Vodný. Doprovodnou show zajistí hudební formace Le Monde.

Mezi lektory se představí skvělý instruktor a tanečník Roman Ondrášek, po boku s Andreou Zemánkovou (Miss Aerobik 2009), Kateřinou Těšitelovou ( I. Vicemiss Aerobik 2009) a Markétou Holzknechtovou (II. Vicemiss Aerobik 2009). Role lektorek se ujmou i držitelky titulů - minimiss 2009, kadet 2009 a junior 2009, společně s finalistkou Miss Aerobik 2009 Silvií Galíkovou. Bedlivým zrakem budou soutěžící sledovat zástupkyně sportovně-modelingové agentury M.A. Models  (www.mamodels.cz)  a ředitelka společnosti Miss Aerobik  a.s. Jitka Mikolášová.

„Věřím, že z oblastního kola ve Zlíně vzejdou další skvělé finalistky soutěže. Je to úžasný zážitek na celý život, stojí to za námahu a všem to přeju. Dnes jsem na druhé straně a jsem ráda, že se mohu podílet na přípravě soutěže ve Zlíně“, říká finalistka soutěže z roku 2009 a zlínská organizátorka Silvie Galíková.

Sportovní program odstartuje kategorií Minimiss Aerobik (6-10 let), poté přijdou na řadu Miss Aerobik Kadet (11-14 let) , Miss Aerobik Junior (15-16 let) a „královská“ kategorie oblastní Miss Aerobik (17-29 let). Soutěžit se bude ve 3 disciplínách: skupinový aerobik, módní přehlídka na téma „Já jako modelka“ a deset nejlepších z každé kategorie absolvuje i rozhovor s porotou. Letos nově bude vyhlášena i oblastní miss za každou kategorii.

Do programu je zařazeno i taneční překvapení a představí se také místní kluby se svými exhibicemi v tanci a aerobiku. Důvody, proč jsou vítězky Miss Aerobik 2009 vítězkami, naplno předvedou ve vlastní módní show a sportovní exhibici.

Soutěžící čekají skvělé výhry a ty nejlepší postup do semifinálových kol. Dívkám z kategorie miss se otevírá cesta do světa sportovního modelingu, televizního finále a příležitost získat ceny v hodnotě téměř 1,5 milionu korun. Šanci mají všechny krásné dívky se sportovním talentem, nikoliv jen profesionální sportovkyně. Miss Aerobik Dance&Sport 2010 tradičně vyvrcholí závěrečným finále v prosinci za přítomnosti TV kamer.

A důvody proč přijít? Nedělní odpoledne plné sportu a dobré zábavy, podpora účastnic a možnost vidět vítězky Miss Aerobik 2009. A jak se přihlásit? Letošní novinkou je možnost vyplnění registračního formuláře na webových stránkách soutěže www.missaerobik.cz dopředu.  Možnost však budou mít i „opozdilci“ přímo na místě.

Těšíme se na vás v sobotu 24. dubna od 15:00 ve Sportovní hale Zelené ve Zlíně. Vstupenky lze zakoupit přímo na místě. Diváci zaplatí 70,-Kč, soutěžící Kč 100,- a ti, co si chtějí zacvičit, ale nesoutěžit pak 170,-Kč.

Hlavním mediálním partnerem soutěže je Evropa 2 a Deníky VLP. Mediálními partnery jsou časopis Fitstyl a Puls, magazín TV Pohoda, portály www.prozeny.cz a www.aerobic.cz .

- JiH -

Miss Aerobik Dance&Sport 2010 Miss Aerobik Dance&Sport 2010 Miss Aerobik Dance&Sport 2010 Miss Aerobik Dance&Sport 2010

Nejčtenější články

Hledáte správné synonymum? Využijte online slovník Hledáte správné synonymum? Využijte online slovník
31.5.2012 | Nejen při luštění křížovek by se vám mohl hodit on-line slovník synonym, který je součástí portálu ABZ.cz. Na něm naleznete...
bambusové povlečení Kolekce hřejivého flanelového a luxusního bambusového povlečení Matějovský pro zimní lenošení
5.1.2012 | Zachumlat se a na chvíli zapomenout na okolní svět je o to slastnější, čím příjemnější povlečení máme. Společnost...
Burčákové slavnosti Hustopeče Burčákové slavnosti Hustopeče
26.9.2013 | Víte co jsou to mázhausy, horenská rada, perkmistr, burčáková policie, podzemní vojsko, či Burčáková unie? Jakou hodnotu...

Poslední články

Přijďte se inspirovat na veletrh FOR INTERIOR Přijďte se inspirovat na veletrh FOR INTERIOR
7.9.2018 | Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků v rámci jubilejního 10. ročníku přivítá několik...
100 let elegance v obchodním centru Atrium Flora 100 let elegance v obchodním centru Atrium Flora
7.9.2018 | V Atriu Flora proběhne 26. září 2018 netradičně pojatá událost u příležitosti stého výročí založení Československa,...
Zrekonstruovaná kaple získala zpět svoji původní barvu Zrekonstruovaná kaple získala zpět svoji původní barvu
6.9.2018 | Kompletní rekonstrukci má čerstvě za sebou Kaple Nejsvětějšího srdce Páně v Češnovicích, místní části obce Pištín...
Rezidence LiběchovČasopis Svět ženyČasopis KatkaHotel LANTERNAČeská asociace wellnessOrient spa