Miss Aerobik Dance&Sport 2010

3.4.10 Patnáctý ročník soutěže o nejkrásnější dívku se sportovním talentem Miss Aerobik Dance&Sport 2010 začne v sobotu 24.dubna  ve zlínské Sportovní hale Zelené.

Na jaro je naplánováno celkem sedm zastávek regionálních kol Miss Aerobik Tour 2010 – ve Zlíně, Plzni, Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, a Liberci a dva castingy Dance & Sport v Praze a v Brně. Ze všech těchto kol vyjdou následně semifinalistky letošního ročníku soutěže.

Program ve Zlíně začne úderem 15. hodiny a na své si přijdou nejen příznivci aerobiku a sportu, ale každý, kdo se chce podívat nebo podpořit své favority. Dnem provede moderátor Evropy 2 Ondra Vodný. Doprovodnou show zajistí hudební formace Le Monde.

Mezi lektory se představí skvělý instruktor a tanečník Roman Ondrášek, po boku s Andreou Zemánkovou (Miss Aerobik 2009), Kateřinou Těšitelovou ( I. Vicemiss Aerobik 2009) a Markétou Holzknechtovou (II. Vicemiss Aerobik 2009). Role lektorek se ujmou i držitelky titulů - minimiss 2009, kadet 2009 a junior 2009, společně s finalistkou Miss Aerobik 2009 Silvií Galíkovou. Bedlivým zrakem budou soutěžící sledovat zástupkyně sportovně-modelingové agentury M.A. Models  (www.mamodels.cz)  a ředitelka společnosti Miss Aerobik  a.s. Jitka Mikolášová.

„Věřím, že z oblastního kola ve Zlíně vzejdou další skvělé finalistky soutěže. Je to úžasný zážitek na celý život, stojí to za námahu a všem to přeju. Dnes jsem na druhé straně a jsem ráda, že se mohu podílet na přípravě soutěže ve Zlíně“, říká finalistka soutěže z roku 2009 a zlínská organizátorka Silvie Galíková.

Sportovní program odstartuje kategorií Minimiss Aerobik (6-10 let), poté přijdou na řadu Miss Aerobik Kadet (11-14 let) , Miss Aerobik Junior (15-16 let) a „královská“ kategorie oblastní Miss Aerobik (17-29 let). Soutěžit se bude ve 3 disciplínách: skupinový aerobik, módní přehlídka na téma „Já jako modelka“ a deset nejlepších z každé kategorie absolvuje i rozhovor s porotou. Letos nově bude vyhlášena i oblastní miss za každou kategorii.

Do programu je zařazeno i taneční překvapení a představí se také místní kluby se svými exhibicemi v tanci a aerobiku. Důvody, proč jsou vítězky Miss Aerobik 2009 vítězkami, naplno předvedou ve vlastní módní show a sportovní exhibici.

Soutěžící čekají skvělé výhry a ty nejlepší postup do semifinálových kol. Dívkám z kategorie miss se otevírá cesta do světa sportovního modelingu, televizního finále a příležitost získat ceny v hodnotě téměř 1,5 milionu korun. Šanci mají všechny krásné dívky se sportovním talentem, nikoliv jen profesionální sportovkyně. Miss Aerobik Dance&Sport 2010 tradičně vyvrcholí závěrečným finále v prosinci za přítomnosti TV kamer.

A důvody proč přijít? Nedělní odpoledne plné sportu a dobré zábavy, podpora účastnic a možnost vidět vítězky Miss Aerobik 2009. A jak se přihlásit? Letošní novinkou je možnost vyplnění registračního formuláře na webových stránkách soutěže www.missaerobik.cz dopředu.  Možnost však budou mít i „opozdilci“ přímo na místě.

Těšíme se na vás v sobotu 24. dubna od 15:00 ve Sportovní hale Zelené ve Zlíně. Vstupenky lze zakoupit přímo na místě. Diváci zaplatí 70,-Kč, soutěžící Kč 100,- a ti, co si chtějí zacvičit, ale nesoutěžit pak 170,-Kč.

Hlavním mediálním partnerem soutěže je Evropa 2 a Deníky VLP. Mediálními partnery jsou časopis Fitstyl a Puls, magazín TV Pohoda, portály www.prozeny.cz a www.aerobic.cz .

- JiH -

Miss Aerobik Dance&Sport 2010 Miss Aerobik Dance&Sport 2010 Miss Aerobik Dance&Sport 2010 Miss Aerobik Dance&Sport 2010

Nejčtenější články

Hledáte správné synonymum? Využijte online slovník Hledáte správné synonymum? Využijte online slovník
31.5.2012 | Nejen při luštění křížovek by se vám mohl hodit on-line slovník synonym, který je součástí portálu ABZ.cz. Na něm naleznete...
Vánoční prohlídky Zámku Nové Město nad Metují Vánoční prohlídky Zámku Nové Město nad Metují
5.12.2017 | ...
SALOOS - přírodní česká biokosmetika SALOOS - přírodní česká biokosmetika
12.11.2018 | Chladné zimní večery se nám zdají stále delší a tak vám nabízíme zpříjemnit si je soutěží s českou přírodní aromaterapeutickou...

Poslední články

Vánoční prohlídky na Hradě KOST Vánoční prohlídky na Hradě KOST
14.12.2018 | V období od 26. do 31. 12. 2018 máte možnost navštívit hrad Kost a nechat se unést jedinečnou atmosférou středověkých Vánoc....
Vánoční prohlídky Zámku Nové Město nad Metují Vánoční prohlídky Zámku Nové Město nad Metují
7.12.2018 | Čekají na vás vánočně vyzdobené interiéry zámku. Výjimečně bude součástí prohlídky také návštěva secesní kuchyně....
Seznamte se se sladkými exotickými plody kaki v lahodných receptech Seznamte se se sladkými exotickými plody kaki v lahodných receptech
4.12.2018 | Vyrostlo ve slunné Valencii ve Španělsku a představuje výtečnou zdravou svačinku a skvělou ingredienci do vaření i pečení....
Rezidence LiběchovČasopis Svět ženyČasopis KatkaHotel LANTERNAČeská asociace wellnessOrient spa